ویدیو- چرا نباید مانی هایست را ببینیم؟

در این ویدیو با بررسی و نگاهی نسبتا عمیق به سریال مانی هایست تلاش کردیم ببینیم آیا این سریال ارزش دیدن دارد یا خیر؟ ‌ ویدیو رو ببینید و با دوستانتون به اشتراک بگذارید.

دسترسی به تمام قسمت های میدنایت کست: https://pod.link/1415486344

شبکه های اجتماعی پادکست:

اینستاگرام: https://instagram.com/midnight_cast

تلگرام: https://t.me/midnightcast

توییتر: https://twitter.com/Midnightcast1

برای حمایت بیشتراز میدنایت کست، ویدیو رو روی یوتوب هم ببینید: تماشای ویدیو در یوتوب

One Reply to “ویدیو- چرا نباید مانی هایست را ببینیم؟”

  1. برای من که این سریال رو تا آخر فصل ۴ دیدم چیزی که باعث می‌شد سریال رو دنبال کنم اتفاقات و تنش های شخصیت‌ها حین سرقت بود- خود پلات به ماوقع‌ش چیز عادی و گاهی حوصله سر بر می‌شد- فلش بک‌ها برای منِ نوعی‌ای که سواد سینمایی‌ای هم نداره باعث می‌شد پازل شخصیت‌ها رفته رفته کامل‌تر شه – البته که در سرقت دوم بخاطر ریو فلش بک‌ها کارکرد خودشون رو از دست داده بودن و انگار برای رسوندن اپیزود به زمان تعیین شده نهایی چپونده شده بودن-. درمورد این که چرا توکیو راوی این قصه‌ست گمون کردم شاید آخرین کسی‌ه که با سر سلامت داره زندگی می‌کنه یا دست کم توی زندان‌ه-ازین گونه حدسای بی‌خود-. گفتی پرفسور بازیگر خوبی هم نداره؛ برای من اون درون گرایی و کم حرفی و نگاه‌های خنثیِ معنادار جذاب بود. نایروبی و برلین به نظرم برای این سریال بس بودن و تنها تاثیر گذاری این سریال هم شاید مرگ این دو بود.
    درمورد اسم این ویدئو هم احساس کردم نوعی دیکته کردن عقیده وجود داره.بهتر می‌شد اگه به عنوان صرف یک نقطه نظر معرفی می‌شد نه این که کل سریال یک افتضاح محض باشه در مقایسه با فرار از زندان.

دیدگاهتان را بنویسید