اسپانسر میدنایت‌کست شوید

به روزرسانی: پنجم خرداد ۱۳۹۹

نگاهی کوتاه به تولد و مسیر میدنایت‌کست

میدنایت‌کست، توسط مهدی خدادادی تولید می‌شود و در هر قسمت از این پادکست مخاطبان روایتی نسبتا عمیق از سینما، رسانه و تلویزیون می‌شنوند.

پادکست از ۲۴ آذر سال ۱۳۹۶ کار خود را با پخش اپیزود اول در تلگرام آغاز کرد، اپیزود دوم در ناملیک و ساوندکلاد هم منتشر شد و از اپیزود پنجم پادکست (۶ مهر ۱۳۹۷) با قرار گرفتن روی فید میزبان پادکست برای شنوندگان اپلیکیشن های پادگیر در دسترس قرار گرفت.

چهارم خرداد سال ۱۳۹۸ بود که دهمین اپیزود میدنایت‌کست منتشر و تعداد اپیزودهای ما دو رقمی شد. اپیزود شانزدهم میدنایت‌کست هم تبدیل به اولین اجرای زنده این پادکست در شهر تهران و عمارت شمسا شد تا تجربه اجرای زنده برای مخاطبان هم از چشم انداز های پادکست خط بخورد. اپیزود شانزدهم با صد دقیقه زمان، طولانی ترین قسمت میدنایت‌کست نیز هست.

با توجه به اقبال بسیار خوب مخاطبان به میدنایت‌کست و پیدا کردن مهارت کافی توسط سازنده پادکست، تابستان ۱۳۹۸ تصمیم ساخته شدن و شروع به کار دومین پادکست گرفته شد، حدودا شش ماه روی ایده و طراحی کار شد تا در چهارم دی ماه ۱۳۹۸ اولین اپیزود پادکست الف نیز منتشر شود. انتشار پادکست الف به صورت منظم اولین روز هر ماه میلادی انجام می‌شود.

پخش فصل دوم پادکست الف هم در ده قسمت از ۱۲ دی ماه ۱۳۹۹ آغار خواهد شد.

مسیر میدنایت‌کست در یک نگاه

آمار شنوندگان

شنوندگان پادکست در دنیا توسط میزبان پادکست محاسبه می‌شود و در این آمار تنها آمار شنیده شدن پادکست در اپلیکیشن های پادکست موثر است، حتی شنیده شدن پادکست توسط مخاطب باید از یک درصدی از کل پادکست بیشتر باشد تا به عنوان مخاطب پادکست شمرده شود. تعدادی اپلیکیشن های پادکستی که آمارشان در محاسبه نهایی میزبان به حساب می‌آید: کست‌باکس، گوگل پادکست، اپل پادکست، اسپاتیفای و …

*دسترسی به تمام راه های شنیدن میدنایت‌کست: https://pod.link/1415486344

آمار شنوندگان میدنایت‌کست در اپلیکیشن های پادکست با شرایط بالا به این صورت است:

آمار شنوندگان میدنایت‌کست

آمارهایی که شمرده نمی‌شوند!

میدنایت‌کست احتمالا در اپلیکیشن های ایرانی نظیر نوار، فیدیبو و ناملیک نیز بارها شنیده می‌شود اما آمار آنها در آمار ارائه شده توسط میزبان محاسبه نمی‌شود. البته می‌توان از طریق پنل های هر سایت جداگانه به آمار این سایت ها نیز دسترسی داشت.

اما پادکست برای سهولت مخاطبان در تلگرام نیز آپلود می‌شود که خب طبیعتا با اشتراک گذاری بسیار زیاد دنبال کنندگان سینما هم روبرو هستیم، اما متاسفانه آماری از میزان پخش شدن پادکست در تلگرام توسط دنبال کنندگان کانال میدنایت‌کست در دسترس نیست.

میدنایت‌کست در شبکه های اجتماعی بسیار فعال است و با تولید محتوای جانبی سعی در درگیر کردن حداکثری کاربران خود دارد، آمار کاربران میدنایت‌کست در شبکه های اجتماعی به شکل زیر است:

شبکه های اجتماعی پادکست

کست باکس

احتمالا کست‌باکس محبوب ترین اپلیکیشن استفاده شده توسط ایرانیان برای گوش دادن به پادکست است، خوشبختانه میدنایت‌کست در کست باکس جزو پر مخاطب ترین کست باکس های فارسی است و هشتاد درصد مخاطبان پادکست از این پلتفرم برای شنیدن پادکست استفاده می‌کنند.

میدنایت‌کست در کست‌باکس

اطلاعات بیشتر و تماس با ما

اگر فکر می‌کنید میدنایت‌کست بستر مناسبی برای تبلیغات محصول و یا کسب و کار شماست به من ایمیل بزنید، اگر اطلاعات بیشتری درباره شبکه های اجتماعی و آمار شنوندگان پادکست داشتید می‌توانید تماس بگیرید تا این داده ها در اختیار شما قرار بگیرد. پلن های پرداختی نیز با توجه به محصول و یا کسب و کار شما به شما پیشنهاد خواهد شد تا بیشترین بازدهی از تبلیغات در میدنایت‌کست نصیب شما شود.

ایمیل: Midnightcast2017@gmail.com

آخرین به‌روزرسانی آمار: ۱۰ دی ۱۳۹۹